Porównuj i wybieraj spośród 4 pożyczkodawców.

Informacja o pożyczkodawcy

Smartpozyczka.pl - Aventus Group Sp. z o.o.

Adres: ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok

Telefon: 85 871 00 49

E-mail: info@smartpozyczka.pl

Maksymalne RRSO (APR): 127.95%

Okres: 62 dni - 1 rok

Wiek: 18 do 73

Przy pożyczce 5000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 371.16 zł, całkowity koszt wynosi 5371.16 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 53.49%.

Pozyczkaplus.pl - Aventus Group Sp. z o.o.

Adres: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III, 15-888 Białystok

Telefon: 85 871 00 52

E-mail: info@pozyczkaplus.pl

Maksymalne RRSO (APR): 312%

Okres: 62 dni - 1 rok

Wiek: 18 do 73

Przy pożyczce 5000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 371.16 zł, całkowity koszt wynosi 5371.16 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 53.49%.

Soscredit.pl - "SOS CREDIT"

Adres: Polska

Telefon: -

E-mail: info@soscredit.pl

Maksymalne RRSO (APR): 514%

Okres: 3 mies. - 5 lat

Wiek: 18 do 75

Przy pożyczce 1400 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 226.10 zł, całkowity koszt wynosi 1626.10 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 513.89%.

Netcredit.pl - Fincard sp. z o.o.

Adres: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

Telefon: 22 598 77 99

E-mail: kontakt@netcredit.pl

Maksymalne RRSO (APR): 191.50%

Okres: 62 dni - 1 rok

Wiek: 20 do 70

Przy pożyczce 1000 zł na 1 rok, prowizja wynosi 1012.58 zł, całkowity koszt wynosi 2012.58 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 191.48%.

Czym są TOP pożyczki?

TOP pożyczki odnosi się do najlepszych pożyczkodawców w Polsce. Dostawcy ci są znani z atrakcyjnych warunków, elastycznych opcji spłaty i szybkich procesów przetwarzania. Pożyczki TOP są często preferowane przez klientów, którym zależy na szybkim i bezproblemowym uzyskaniu pożyczki.
Jeśli potrzebujesz pożyczki i szukasz najlepszych ofert, najlepszym rozwiązaniem do rozważenia są firmy pożyczkowe TOP pożyczki w Polsce. Każdy z wymienionych powyżej dostawców pożyczek oferuje atrakcyjne warunki, elastyczne opcje spłaty i szybkie czasy przetwarzania.
Jednak ważne jest, aby porównać oferty każdego pożyczkodawcy i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i sytuacji finansowej. Pamiętaj, aby uważnie przeczytać regulamin i wziąć pożyczkę tylko wtedy, gdy masz pewność, że możesz sobie pozwolić na jej spłatę.

Dlaczego warto wybrać porównywarkę kredytów?

Kiedy potrzebujesz pieniędzy na nieoczekiwany wydatek, duży zakup lub konsolidację zadłużenia, pożyczka może być pomocnym narzędziem finansowym. Jednak wybór odpowiedniego kredytu może być przytłaczający. Dostępnych jest wielu pożyczkodawców i produktów pożyczkowych, a warunki mogą być mylące. Dlatego tak ważne jest porównanie kredytów przed podjęciem decyzji. Oto kilka powodów, dla których warto zdecydować się na porównanie pożyczek.
Wybór porównania pożyczek może zaoszczędzić pieniądze, czas i stres. Pomoże Ci znaleźć pożyczkę z najlepszymi warunkami dla Twoich potrzeb finansowych i okoliczności. Pamiętaj, aby dokładnie zbadać każdego pożyczkodawcę i produkt pożyczkowy i pożyczyć tylko tyle, na ile możesz sobie pozwolić. Poświęcając czas na porównanie pożyczek, możesz podjąć mądrą decyzję finansową, która przyniesie Ci korzyści w dłuższej perspektywie.

Wymagania dla pożyczkobiorców

Jeśli rozważasz wnioskowanie o pożyczkę w Polsce, niezbędna jest znajomość wymagań dla pożyczkobiorców:

 • Wiek: Pożyczkobiorcy w Polsce muszą mieć ukończone 18 lat, aby ubiegać się o pożyczkę. Niektórzy kredytodawcy mogą mieć wyższy minimalny wiek.
 • Zatrudnienie i dochody: Większość pożyczkodawców w Polsce wymaga od pożyczkobiorców posiadania stałego źródła dochodu, takiego jak praca lub działalność gospodarcza.
 • Obywatelstwo lub miejsce zamieszkania: Pożyczkobiorcy w Polsce muszą być obywatelami lub legalnymi mieszkańcami Polski, aby kwalifikować się do większości pożyczek.
 • Brak zaległych długów: Pożyczkodawcy w Polsce mogą również wymagać od pożyczkobiorców braku zaległych długów lub niskiego wskaźnika zadłużenia do dochodu.
 • Historia kredytowa: Pożyczkodawcy w Polsce zazwyczaj biorą pod uwagę historię kredytową pożyczkobiorcy przy podejmowaniu decyzji kredytowej. Dobra historia kredytowa może zwiększyć Twoje szanse na zatwierdzenie pożyczki i uzyskanie korzystnych warunków.
 • E-mail i numer telefonu komórkowego: Pożyczkodawcy w Polsce będą wymagać od pożyczkobiorców posiadania e-maila i numeru telefonu komórkowego.
 • Konto bankowe: Kredytobiorcy w Polsce muszą posiadać aktywne konto bankowe w jednym z banków zarejestrowanych w Polsce.

Jak ubiegać się o pożyczkę online?

W tej chwili pożyczka jest dostępna online, co oznacza, że potrzebną kwotę możesz otrzymać o każdej porze dnia. Pamiętaj tylko, że proces otrzymania pieniędzy z pewnością będzie szybszy w godzinach pracy pożyczkodawcy.

Aby otrzymać pożyczkę online, wystarczy wykonać kilka kroków, co zajmie tylko kilka minut:

 • Najpierw porównaj oferty różnych pożyczkodawców na naszej stronie internetowej. 
 • Następnie wybierz najbardziej odpowiednią opcję i wypełnij wniosek na oficjalnej stronie pożyczkodawcy.
 • Teraz tylko czekaj na decyzję - zazwyczaj odpowiedź otrzymasz niemal natychmiast lub w ciągu jednego dnia roboczego.
 • Po otrzymaniu akceptacji poczekaj na przelew pieniędzy na konto bankowe od wybranego pożyczkodawcy.

Na naszej stronie możesz wygodnie porównać dostępnych pożyczkodawców, ponieważ wszystkie ważne informacje do analizy są dostępne od ręki - maksymalne oprocentowanie, okres spłaty pożyczki, limity wiekowe oraz możliwa kwota pożyczki.

Roczna stopa oprocentowania (RRSO)

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania – to całkowity koszt kredytu wyrażony w procentach. Obliczona roczna stopa oprocentowania nie uwzględnia wydatków związanych z niewykonaniem zobowiązań wynikających z umowy kredytowej. Rzeczywiste RRSO może wynosić do 525,79% rocznie.

Informacje dotyczące karnych odsetek lub zasad przedłużania

W przypadku niespłacenia kwoty pożyczki w wyznaczonym terminie, pożyczkodawca może żądać zapłaty odsetek karnych od całkowitej kwoty pożyczki pozostającej do spłaty za każdy dzień zwłoki. Jeżeli płatność nie jest dokonywana przez dłuższy czas bez porozumienia z pożyczkodawcą, pożyczkodawca ma prawo jednostronnie skierować sprawę do windykacji zewnętrznej.

Pozyczka-365.pl nie jest pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w porównywarce posiadają odpowiednią licencję instytucji kredytowej. Maksymalne RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) 525,79%. Minimalny okres spłaty pożyczki to 62 dni, maksymalny okres spłaty to 5 lat. Reprezentatywny przykład dla kredytu: 1600 zł na 12 miesięcy, prowizja 416,76 zł, całkowity koszt 2016,76 zł, RRSO 55,46%.